Bij Crown Van Gelder zijn we trots op 125 jaar papierfabricage in Velsen en kijken we met plezier terug op de Familiedag op 17 september jl. Op deze dag waren familie en vrienden van onze medewerkers te gast en het waren de medewerkers zelf die hen langs de papiermachines en hun werkplek leidden. Ons Crown Native (suikerbietenpapier) trok veel bekijks, een unicum! Wist je dat er honderden toepassingen zijn die van Crown Van Gelder-papier worden gemaakt? Denk aan de 1kg-verpakking van Van Gilse-suiker, etiketten, posters, draagtassen, de Obama-biografie of schuurpapier. Foodtrucks en kinderactiviteiten als zelf papier maken en graffiti spuiten, maakten het feest compleet. Wij bedanken alle collega’s, bezoekers en iedereen die heeft meegewerkt aan deze prachtige dag hartelijk. Op naar de 130 jaar!
16 september 2021
Crown Van Gelder International B.V. levert voor de HP PageWide XL Pro Printer reeks grootformaat vellen met ColorPRO Technology.
08 september 2021
Packaging Europe vroeg hun lezers om een duurzaam verpakkingsproduct te nomineren dat indruk op hen maakte in de afgelopen 12 maanden. Met trots kunnen we melden dat de lezers van Packaging Europe Crown Native hebben genomineerd voor de Readers Award van Packaging Europe.
18 maart 2022
Een nieuwe toepassing voor Crown Native. Zig Zag Forms B.V. heeft van Crown Native een duurzame opvulpapier ontwikkeld. Opvulpapier is een mooi alternatief voor plastic verpakkingen.