Packaging Europe vroeg hun lezers om een duurzaam verpakkingsproduct te nomineren dat indruk op hen maakte in de afgelopen 12 maanden. Met trots kunnen we melden dat de lezers van Packaging Europe Crown Native hebben genomineerd voor de Readers Award van Packaging Europe.
De volgende fase is de stemfase, waarin Crown Native het opneemt tegen drie andere finalisten. Het product/initiatief dat in deze fase de meeste stemmen krijgt, wordt gekroond tot winnaar van de 2021 Readers Award tijdens de ceremonie van de Sustainability Awards 2021, die dit jaar plaatsvindt op de FachPack-conferentie op 29 september.
Meer nieuws
06 juni 2024
Crown Letsgo Papier op Drupa: Snelheid & Precisie
Ooit afgevraagd hoe Crown Letsgo High Performance Papers of Silk XF hun ongeëvenaarde snelheid en vlekkeloze uitvoering bereiken? Neem een kijkje achter de schermen op Drupa! Bekijk hieronder een van de clips:
25 maart 2022
Sign&Print Expo 2022
De Sign&Print Expo 2022 is afgelopen en de voorlopige conclusie is dat inkjet nog (lang) niet ‘klaar’ is, offset en toner blijven.
27 september 2021
Land van schaarste en overvloed
Het Brabants buitengebied staat onder druk. De ruimtevraag in het buitengebied is groter dan het platteland aan kan. Dat noopt tot keuzes. De uitgave de verkenning 'Land van Schaarste en Overvloed' heeft als doel om vanuit een brede, integrale blik naar het platteland te kijken, van buitengebied tot dorp.