Spring naar content
Home Nieuws Crown Native genomineerd voor de lezersprijs van Packaging Europe

Crown Native genomineerd voor de lezersprijs van Packaging Europe

Packaging Europe vroeg hun lezers om een duurzaam verpakkingsproduct te nomineren dat indruk op hen maakte in de afgelopen 12 maanden. Met trots kunnen we melden dat de lezers van Packaging Europe Crown Native hebben genomineerd voor de Readers Award van Packaging Europe.

De volgende fase is de stemfase, waarin Crown Native het opneemt tegen drie andere finalisten. Het product/initiatief dat in deze fase de meeste stemmen krijgt, wordt gekroond tot winnaar van de 2021 Readers Award tijdens de ceremonie van de Sustainability Awards 2021, die dit jaar plaatsvindt op de FachPack-conferentie op 29 september.

 

Meer nieuws

16 juli 2020

Duurzaam papier en verpakking uit suikerbieten

Suikerbietenpulp kan ingezet worden bij de industriële productie van papier als duurzaam alternatief voor houtvezels.
lees meer
23 mei 2022

Unieke samenwerking wint bronzen award en publieksprijs bij de EUROSAC Grand Prix

Een papieren zak die sterk is, voedselveilig, recyclebaar, composteerbaar en zowel offset als flexo bedrukbaar. Door een unieke synergie in de waardeketen hebben vijf partners deze duurzame en innovatieve oplossing gecreëerd. Deze unieke samenwerking is nu bekroond met een bronzen en publieks award bij de EUROSAC 2022 Grand Prix.
lees meer
28 juni 2021

Sustainability Facts & Figures 2020 nu beschikbaar

Bij Crown Van Gelder geloven we in een balans tussen mensen, planeet en winst. Daarom produceren we zoveel mogelijk op een milieuvriendelijke en duurzame manier.
lees meer