Spring naar content
Home Nieuws Crown Van Gelder genomineerd voor IJmond Duurzaam Award 2021!

Crown Van Gelder genomineerd voor IJmond Duurzaam Award 2021!

Op donderdag 11 februari 2021 wordt tijdens de digitale startconferentie van project Upcycle Your Waste, voor circulaire economie, de IJmond Duurzaam Award uitgereikt. Omgevingsdienst IJmond reikt deze award uit aan een bedrijf dat in de bedrijfsvoering en/of hun product heel bewust kiest voor duurzaamheid. De genomineerden voor dit jaar zijn BTAC Solutions in IJmuiden, Patina Dakdenkers in Beverwijk en Crown Van Gelder in Velsen-Noord.

De genomineerden laten alle drie zien hoe logisch, belangrijk en divers duurzaam ondernemen kan zijn. Dit jaar is gekozen voor het thema pionieren, waar alle genomineerden naadloos in passen. Een jury bestaande uit wethouders en de winnaar van de laatste uitreiking bepaalt wie de IJmond Duurzaam Award in ontvangst mag nemen. Op 11 februari wordt tijdens de conferentie de winnaar bekendgemaakt. 

Lees het volledige artikel van Odijmond hier.

Meer nieuws

10 mei 2023

Gratis kennissessie over inkjet

De Grafische Vakpers presenteert op 11 mei Knappe Koppen, een kennissessie over inkjet. Het evenement is alleen op uitnodiging toegankelijk voor leden van degrafischevakpers.nl. Uitnodiging ontvangen?
lees meer
25 mei 2023

Fespa Global Print Expo 2023

Een geweldige show in de Messe München van 23 tot en met 26 mei. Tot op heden waren er zo een 60.000 bezoekers. Tijdens de Expo presenteerde HP met succes de nieuwe HP PWXL 8200 Pro Printer (rollen) met onze Letsgo High Performance 140 en 180gsm (7&9 PT) substraten.
lees meer
30 juli 2021

Van Gilse kilopak kristalsuiker van suikerbietenpapier

Vanaf deze zomer zijn de Van Gilse kilopakken kristalsuiker verpakt in papier dat is gemaakt met suikerbietenpulp.
lees meer