Spring naar content
Home Nieuws Crown Van Gelder behaalt de 3e plaats in de VNP Awards voor energie-efficiëntie!

Crown Van Gelder behaalt de 3e plaats in de VNP Awards voor energie-efficiëntie!

We zijn verheugd om te delen dat Crown Van Gelder, de toonaangevende fabrikant van inkjetpapier die zich inzet voor duurzaamheid, de 3e plaats heeft behaald in de VNP Awards voor energie-efficiëntie tijdens het Fiber Future Festival.

De VNP Awards erkennen en vieren organisaties die bijdragen aan energiebesparing en duurzame praktijken. De prestatie van Crown Van Gelder benadrukt onze toewijding aan het creëren van een groenere en meer duurzame toekomst.

Dankzij innovatieve initiatieven en geavanceerde technologieën heeft Crown Van Gelder een opmerkelijke inzet voor duurzaamheid en het verminderen van energieverbruik in hun productieprocessen aangetoond.

Deze indrukwekkende prestatie weerspiegelt de gezamenlijke inspanningen van het getalenteerde team van Crown Van Gelder, zoals Martin van de Pol, wiens onvermoeibare toewijding en vooruitstrevende mentaliteit deze erkenning mogelijk hebben gemaakt.

Meer nieuws

01 september 2020

3e generatie Crown Letsgo Silk XF vanaf vandaag beschikbaar

Op speciaal verzoek van onze klanten heeft Crown Van Gelder besloten om de 3e Generatie Crown Letsgo Silk XF voor op schema al in september 2020 uit te brengen.
lees meer
08 september 2021

Crown Native genomineerd voor de lezersprijs van Packaging Europe

Packaging Europe vroeg hun lezers om een duurzaam verpakkingsproduct te nomineren dat indruk op hen maakte in de afgelopen 12 maanden. Met trots kunnen we melden dat de lezers van Packaging Europe Crown Native hebben genomineerd voor de Readers Award van Packaging Europe.
lees meer
23 november 2020

A PROMISED LAND

De Nederlandse papierfabriek Crown Van Gelder ontwikkelde een nieuw boekpapier voor Barack Obama zijn memoires ‘A Promised Land’.
lees meer