Van 24-26 april is Crown Van Gelder aanwezig op de Inkjet Summit in Austin, Texas USA
De Inkjet Summit is een geweldig evenement en een unieke ervaring. Als marktleider op het gebied van inkjetsubstraten kijken we ernaar uit om met veel partners en experts te praten over het optimaliseren van het inkjetproductieproces en hoe u uw totale printkosten kunt verlagen.
Het is bijna twintig jaar geleden dat ons eerste inkjetpapier de markt voor digitaal printen heeft helpen transformeren. De Crown Letsgo-kwaliteiten blijven de grenzen verleggen van wat mogelijk is met inkjetprinten. Van full colour printen op lichtgewicht papier tot een kleurengamma dat de kwaliteit van offset benadert.
Meer nieuws
19 juli 2021
VNP kiest Crown Native voor Jaarverslag 2020/2021
Het Jaarverslag 2020/2021 van de Koninklijke VNP (Vereniging van Nederlandse Papier- en Kartonfabrieken) is dit keer in offset gedrukt op Crown Native door SpringerUit Drukwerk in Schoorl.
27 september 2021
Land van schaarste en overvloed
Het Brabants buitengebied staat onder druk. De ruimtevraag in het buitengebied is groter dan het platteland aan kan. Dat noopt tot keuzes. De uitgave de verkenning 'Land van Schaarste en Overvloed' heeft als doel om vanuit een brede, integrale blik naar het platteland te kijken, van buitengebied tot dorp.
12 mei 2022
Crown Van Gelder gaat met ontwikkelpartners voor goud
Crown Van Gelder gaat met ontwikkelpartners voor goud in de Eurosac Grand Prix op 19-21 mei in Bilbao, Spanje. Dit jaar pitchen drie leden van Eurosac (Novidon, Fiorini en Crown Van Gelder) in samenwerking met bietenpulpleverancier Cosun en brandowner DLF.