Spring naar content

Ontmoet ons team

Managementteam

Miklas Dronkers

Chief Executive Officer,
Operations

 

Changing the world of paper

Innovatie en duurzaamheid zijn onze motoren voor verandering. Samen met onze ketenpartners bouwt Crown Van Gelder aan een betere en groenere toekomst. Onze producten dragen bij aan een betere persoonlijke communicatie met minder impact op het milieu.

Rienk Jan van der Kooi

Chief Executive Officer,
Marketing & Sales

Sabrine Siem A Joe

Interim Chief Financial Officer

Myrna van der Stelt

HR Manager
m.v.d.stelt@cvg.nl

Sales

Rodney Jansen

Sales Director
+31 (0)613 303 463
r.jansen@cvg.nl

Ted Deen

Sales Manager Southern Europe & Overseas
+31 (0)652 577 385
t.deen@cvg.nl

Perce Thrower

Sales Manager UK & Ireland
+44 (0)7555 182 706
perce.thrower@cvg.nl

Menno Nusse

Sales Manager Benelux & Scandinavia
+31 (0)613 576 059
m.nusse@cvg.nl

Axel Mangelsdorf

Sales Manager DACH & CEE
+49 1726 884 480
a.mangelsdorf@cvg.nl

Bill Lee

Sales Manager Northern America
+1.910.200.9800
b.lee@cvg.nl

Philippe Simoni

Sales Manager France
+33 (0)607 261 446
p.simoni@cvg.nl

Marketing

Ad Sies

Marketing Director
+31 (0)613 120 275
a.sies@cvg.nl

Servaas Rijnen

Senior Business Marketeer
+31 (0)612 596 343
s.rijnen@cvg.nl

Aytekin Bozkurt

Marketing & Communication Coordinator
+31 (0)630 825 067
a.bozkurt@cvg.nl

Rob Boumans

Sales Support / Colour Specialist
+31 (0)638 820 165
r.boumans@cvg.nl

Als onze kleurspecialist helpt Rob Boumans onze high-speed inkjetklanten om een hogere printkwaliteit en een lagere Total Cost of Print te realiseren. Na ruim 25 jaar in de grafische industrie en gewerkt te hebben met alle grote OEM’s, heeft Rob een schat aan ervaring. Hij helpt u graag bij het vinden van de perfecte combinatie van tools, instellingen en papier.

Eric Koops

Product Manager Label & Packaging
+31 (0)683 966 834
e.koops@cvg.nl

Met 15 jaar ervaring in de papierindustrie en opleidingen in chemie, bedrijfskunde en verpakkingen begrijpt Eric niet alleen wat klanten nodig hebben, maar ook wat de mogelijkheden zijn van ons papier. Als productmanager van onze Packaging, Label and Technical Specialties portfolio’s werkt hij met veel plezier aan de ontwikkeling van nieuwe, innovatieve producten.

Jan Rops

Product Manager Publishing
+31 (0)610 950 132
j.rops@cvg.nl

Jan Rops is productmanager en onze publishing expert. Opgeleid als scheikundig ingenieur, vormen proces- en productinnovatie een rode draad door zijn carrière. Jan werkt sinds 2014 bij Crown Van Gelder en heeft zich gespecialiseerd in het duurzaam printen van inkjetboeken. Ook speelde hij een belangrijke rol in de ontwikkeling van Crown Native, ons ‘groene’ suikerbietenpapier.

Bernard Wesselink

Product & Project Management
+31 (0)620 708 274
b.j.wesselink@cvg.nl

Bernard Wesselink studeerde scheikunde aan de TU Delft en vervulde over de afgelopen dertig jaar verschillende functies binnen ons bedrijf. Daarmee is hij een van onze meest ervaren, maar nog altijd even nieuwsgierige collega’s. Bernard combineert waardevolle input van klanten met zijn uitgebreide technische kennis en ervaring in de zoektocht naar innovatieve producten en diensten, procesverbeteringen en geoptimaliseerde bedrijfsprocessen.

Inside sales

Leo Schopman

Inside Sales West & Export
+31 (0)251 262 217
cvgwest@cvg.nl

Isolde Hartog

Inside Sales West & Export
+31 (0)251 262 225
cvgwest@cvg.nl 

Mark Bek

Inside Sales West & Export
+31 (0)251 262 211
cvgwest@cvg.nl

Yuck Chan

Inside Sales Benelux, Southern Europe & Scandinavia
+31 (0)251 262 229
cvgmid@cvg.nl

Marlous Coblens

Inside Sales Benelux, Southern Europe & Scandinavia
+31 (0)251 262 261
cvgmid@cvg.nl

Monique Kroon

Inside Sales Benelux, Southern Europe & Scandinavia
+31 (0)251 262 214
cvgmid@cvg.nl

Betty Giraud

Inside Sales Benelux, Southern Europe & Scandinavia
+31 (0)251 262 228
cvgmid@cvg.nl

Inger de Haan-Tesselaar

Inside Sales DACH Region & Northern America
+31 (0)251 262 213
cvgost@cvg.nl

Jeffrey Glas

Inside Sales DACH Region & Northern America
+31 (0)251 262 224
cvgost@cvg.nl

Suzanne van der Kaaden

Inside Sales DACH Region & Northern America
+31 (0)251 262 226
cvgost@cvg.nl

HR

Myrna van der Stelt

HR Manager
m.v.d.stelt@cvg.nl

Sabine Bisschop

HR adviseur
+31 (0)6-83510205
s.bisschop@cvg.nl

Judith van Lieshout

HR adviseur
+31 (0)6-12981537
j.v.lieshout@cvg.nl

Jetse van de Grootevheen

Recruiter
+31 (0)6-30493268
j.v.d.grootevheen@cvg.nl

 

 

Krijn Postma

HR support & applicatie
+31 (0)6-82838851
k.postma@cvg.nl

 

 

This site is registered on wpml.org as a development site.