Spring naar content

Ontmoet ons team

Management team

Miklas Dronkers

Chief Executive Officer

Changing the world of paper

Innovatie en duurzaamheid zijn onze motoren voor verandering. Samen met onze ketenpartners bouwt Crown Van Gelder aan een betere en groenere toekomst. Onze producten dragen bij aan een betere persoonlijke communicatie met minder impact op het milieu.

Eric Sajet

Manager Operations

Gea ten Hoeve

Continuous Improvement Manager

Myrna van der Stelt

HR Manager

Hans Ekelmans

Sales & Marketing Director

Cor Guijt

Chief Financial Officer

Sales

Rodney Jansen

Sales Director
+31 (0)613 303 463
r.jansen@cvg.nlLinkedin

Ted Deen

Sales Manager Southern Europe & Overseas
+31 (0)652 577 385
t.deen@cvg.nlLinkedin

Perce Thrower

Sales Manager UK & Ireland
+44 (0)7555 182 706
perce.thrower@cvg.nlLinkedin

Axel Mangelsdorf

Sales Manager DACH & CEE
+49 1726 884 480
a.mangelsdorf@cvg.nlLinkedin

Bill Lee

Sales Manager Northern America
+1.910.200.9800
b.lee@cvg.nlLinkedin

Philippe Simoni

Sales Manager France
+33 (0)607 261 446
p.simoni@cvg.nlLinkedin

Menno Nusse

Sales Manager Benelux & Scandinavia
+31 (0)613 576 059
m.nusse@cvg.nlLinkedin

Marketing

Ad Sies

Marketing Director
+31 (0)613 120 275
a.sies@cvg.nlLinkedin

Servaas Rijnen

Senior Business Marketeer
+31 (0)612 596 343
s.rijnen@cvg.nlLinkedin

Aytekin Bozkurt

Marketing & Communication Coordinator
+31 (0)630 825 067
a.bozkurt@cvg.nlLinkedin

Bernard Wesselink

Product & Project Management
+31 (0)620 708 274
b.j.wesselink@cvg.nlLinkedin

Bernard Wesselink studeerde scheikunde aan de TU Delft en vervulde over de afgelopen dertig jaar verschillende functies binnen ons bedrijf. Daarmee is hij een van onze meest ervaren, maar nog altijd even nieuwsgierige collega’s. Bernard combineert waardevolle input van klanten met zijn uitgebreide technische kennis en ervaring in de zoektocht naar innovatieve producten en diensten, procesverbeteringen en geoptimaliseerde bedrijfsprocessen.

Eric Koops

Product Manager Label & Packaging
+31 (0)683 966 834
e.koops@cvg.nlLinkedin

Met 15 jaar ervaring in de papierindustrie en opleidingen in chemie, bedrijfskunde en verpakkingen begrijpt Eric niet alleen wat klanten nodig hebben, maar ook wat de mogelijkheden zijn van ons papier. Als productmanager van onze Packaging, Label and Technical Specialties portfolio’s werkt hij met veel plezier aan de ontwikkeling van nieuwe, innovatieve producten.

Jan Rops

Product Manager Publishing
+31 (0)610 950 132
j.rops@cvg.nlLinkedin

Jan Rops is productmanager en onze publishing expert. Opgeleid als scheikundig ingenieur, vormen proces- en productinnovatie een rode draad door zijn carrière. Jan werkt sinds 2014 bij Crown Van Gelder en heeft zich gespecialiseerd in het duurzaam printen van inkjetboeken. Ook speelde hij een belangrijke rol in de ontwikkeling van Crown Native, ons ‘groene’ suikerbietenpapier.

Rob Boumans

Sales Support / Colour Specialist
+31 (0)638 820 165
r.boumans@cvg.nlLinkedin

Als onze kleurspecialist helpt Rob Boumans onze high-speed inkjetklanten om een hogere printkwaliteit en een lagere Total Cost of Print te realiseren. Na ruim 25 jaar in de grafische industrie en gewerkt te hebben met alle grote OEM’s, heeft Rob een schat aan ervaring. Hij helpt u graag bij het vinden van de perfecte combinatie van tools, instellingen en papier.

Inside sales

Yuck Chan

Inside Sales Benelux, Southern Europe & Scandinavia
+31 (0)251 262 229
cvgmid@cvg.nlLinkedin

Inger de Haan-Tesselaar

Inside Sales DACH Region & Northern America
+31 (0)251 262 213
cvgost@cvg.nlLinkedin

Leo Schopman

Inside Sales West & Export
+31 (0)251 262 217
cvgwest@cvg.nlLinkedin

HR

Sanna Willebrands

Recruitment & Talent Development Specialist
+31 (0)682 838 851
s.willebrands@cvg.nlLinkedin